Сайт Ярослава Москаленка » Громадська діяльність


Громадська діяльність
З 1999 року Ярослав Москаленко веде активну громадську діяльність, засновує Вишгородське районне спортивне товариство «Футбольний клуб «Діназ». Клуб активно сприяє розвитку на Вишгородщині фізичної культури та спорту, єдиний в Київській області надає можливість безкоштовних тренувань для дітей та підлітків, будує спортивні комплекси.

За час існування клубу побудовано два найсучасніші стадіони у с. Лютіж і с. Демидів. Підтримка Ярославом Москаленком розвитку футболу стала помітна і в ЄС, доказом чого стало третє місце у конкурсі УЄФА серед аматорських клубів Європи.

Разом з тим, організовуються сімейні фестивалі «Моя спортивна родина», що допомагають популяризувати здоровий образ життя і спільний сімейний відпочинок. Призери фестивалів отримують значні грошові призи.

Ярослав Москаленко приділяє значної уваги духовному розвитку.  За його допомоги було збудовано православні храми у Вишгороді, с. Лютіж, смт. Красятичі, реконструйовано споруду в Нових Петрівцях. За свою діяльність нагороджений орденом преподобного Іллі Муромця I ступеня, орденом преподобного Нестора Літописця II ступеня, орденом Почаївської ікони Пресвятої Богородиці.

Не оминає він увагою і питання вшанування ветеранів. Ярослав Москаленко допоміг в будівництві пам’ятника воїнам-афганцям, який було відкрито в смт. Бородянка. За його сприяння значно оновився Національний музей «Битва за Київ 1943 рік». Так, на відповідній території відкриті каплиця св. Георгія Побідоносця, пам’ятник воїнам-мотоциклістам ВВВ, монумент «Символ Миру» Європейської вулиці скульптур встановлено бюст командувача 1-м Українським фронтом М.Ватутіна, поповнено експозиції військової техніки під відкритим небом, облаштовані місця для відпочинку ветеранів та інших відвідувачів тощо. Загалом в музей вкладено понад 10 млн гривень небюджетних коштів.