Сім’я

Мої батьки – Микола та Ніна Москаленки - справжні «трудяги», працювали обоє на хлібокомбінаті. Це при тому, що тато - музикант. Саме він дуже хотів, щоб я також пішов його стопами. Певною мірою я реалізував бажання батька і в шкільні роки навчався в Димерській музичній школі (Вишгородський район, Київщина). Закінчив клас по акордеону. Для себе, для душі займався спортом - футболом і великим тенісом. До речі, великий теніс став нашим сімейним видом спорту.

Мою дружину звати Інна. З нею ми разом зі шкільних років. А оскільки я її дуже кохав, то як тільки Інна закінчила школу, ми одразу одружилися. Це був 1994 рік, мені тільки виповнилося 19 років. А дружині ще не було і вісімнадцяти, лишалось 3 місяці до її повноліття.

Наші перші роки сімейного життя пройшли за кордоном. Мій добрий друг – футболіст з полтавської «Ворскли» поїхав у Німеччину грати за місцевий клуб. Він мене запросив із собою. Зрозуміло, що свою молоду дружину я не захотів залишати в Україні. Тож ми сіли на поїзд і поїхали у невідому нам країну. Як трохи вже вивчили мову, почали знаходити можливість там працювати.

Саме в Німеччині я перейняв досвід щодо розвитку аматорського футболу: там люди працюють, а у вільний від роботи час професійно займаються спортом.

1996 повернулися додому. Почав розвивати власний бізнес. Разом із тестем-далекобійником відкрили транспортну компанію, починали з однієї вантажівки.

2006 року народилася донька Дарина – справжній Дар від Бога.


Ярослав Москаленко