Сайт Ярослава Москаленка » Благодійність


Благодійність
Ярослав Москаленко - засновник благодійного фонду «Джерело надії», що підтримує дітей, обдаровану молодь. Футбольний клуб «Діназ», почесним президентом якого він є, існує виключно за рахунок спонсорських коштів. На його базі безкоштовно тренуються більше п'ятисот дітей та підлітків, які забезпечені кваліфікованими тренерами, спортивною формою, інвентарем, клубними транспортними засобами.

Фонд докладає значних зусиль у питанні ремонту шкіл. На рахунку фонду – навчальні заклади в Іванкові, Вишгороді, Лютіжі. Відкриваються нові комп’ютерні класи з якісним підключенням до мережі Інтернет.
 
За підтримки Ярослава Москаленка відбулося відкриття дитячого садка «Пилипко» в с. Пилиповичі, куди подаровано сучасне електронне фортепіано. Розбудовується мережа сучасних універсальних спортивних майданчиків. На сьогодні такі об’єкти вже є в Славутичі, Іванкові, Красятичах.

Не залишаються поза увагою соціально незахищені діти. Для них влаштовуються театралізовані новорічні свята, організовуються путівки на літній відпочинок в наметові табори.

«Джерело надії» бере активну участь в лікуванні хворих дітей, які потребують допомоги. Завдяки відповідній діяльності підростаюче покоління отримало шанс на щасливе, здорове, довговічне життя.