Сайт Ярослава Москаленка » Державна служба


Державна служба
У 2006 році Ярослав Москаленко обраний депутатом Вишгородської районної ради, У 2008 році більшістю голосів Ярослава Москаленка обрано головою Вишгородської районної ради. І хоча лише 2 роки довелося попрацювати Ярославу Москаленку на цій посаді, але добрих справ за час його головування зроблено досить багато. Перш за все, очільник ради загасив багаторічну конфронтацію між райрадою, РДА та міською радою.

Своє призначення у квітні 2010 року головою Вишгородської райдержадміністрації Ярослав Москаленко зустрів як шанс здійснити задуми, накопичені за роки роботи у районі. За короткий строк перебування на посаді він зумів організувати вирішення проблем у земельній сфері - в районі відновлено видачу державних актів населенню. Було видано понад 17 тисяч актів вчителям, медикам, бюджетникам та іншим черговикам. Разом з тим, незаконно передані землі повернуто у державну власність.

У серпні 2010 року Ярослав Москаленко стає першим заступником голови Київської ОДА, а за результатами місцевих виборів того ж року – депутатом обласної ради столичного регіону. Це дозволило ще продуктивніше працювати на розвиток як Вишгородщини, так й інших районів області.

Під безпосереднім керівництвом Я.Москаленка Вишгород став одним із світових центрів перегонів Формула-1 на воді. У місті відремонтовано дороги, відреставрована набережна, розширено мостовий перехід на лівий берег. Покращено транспортне сполучення району зі столицею включно із використанням залізниці. Вкладено значні кошти у розвиток місцевої лікарні.  Кожен день впроваджуються нові заходи у сфері благоустрою.

На Бородянщині зростає кількість газифікованих населених пунктів. Завдяки Ярославу Москаленку село Пісківка відтепер із блакитним паливом. Бородянська молодь з нового навчального року зможе користуватись новим шкільним автобусом, що подарований до Міжнародного Дня захисту дітей. Надана фінансова допомога в ремонті та асфальтуванні доріг в селах та селищах району.

Відчутних досягнень вдалося досягти в Іванківському районі. Об'єм робіт по газифікації населених пунктів зріс у понад шість разів. Схожі тенденції спостерігаються і у питанні розширення мережі водопостачання і каналізації. Приводяться до ладу старі та будуються нові інфраструктурні об'єкти, наприклад, котельні та артезіанські свердловини. Школам району подаровано транспорт для перевезення дітей. Центральна районна лікарня отримала резервне енергозабезпечення завдяки сучасній дизельній підстанції. Введено в дію автономну котельню для опалення на альтернативному виді палива, що обслуговуватиме районну школу мистецтв.

Ярославом Москаленком проводяться постійні переговори з інвесторами з метою створення в області нових робочих місць і розвитку промисловості. Як приклад, у сільському господарстві Іванківщини розпочато впровадження інвестиційного проекту, розробленого групою приватних компаній та банком «Ренесанс Капітал». На базі ТОВ «Розважівське агропромислове підприємство»  функціонує  підприємство з інвестиціями. В тому ж районі відновив свою роботу Оранський крохмальний завод. Нові господарі інвестували в нього понад 8 мільйонів гривень, повністю замінивши застаріле  обладнання на сучасне, менш енергоємне  і продуктивніше.

Неодноразово відзначився жорстким ставленням до корупції, контролем за діяльністю підприємств щодо сплати податків у місцеві бюджети, боротьбою з тіньовою економікою.