Новини

 • 18 Жовтень 2013
  Народний депутат України Ярослав Москаленко і голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк провели зустріч з ветеранами та громадою м.Вишгород.
 • 17 Жовтень 2013
  Президент України Віктор Янукович вважає за необхідне розглянути питання ефективності діяльності керівників місцевих органів влади. «Найближчим часом ми будемо підбивати підсумки регіонів за цей рік. Ми обговоримо це питання у вузькому колі, у нас є багато претензій до голів обласних державних адміністрацій, по окремим є дуже негативні висновки, і це окрема розмова, і вона буде найближчим часом», - сказав Глава держави під час виїзного засідання Ради регіонів.
 • 10 Жовтень 2013
  Верховна Рада зробила вагомий крок у практичному забезпеченні незалежності суддівського корпусу, проголосувавши за внесення відповідних змін до Конституції. Про це у кулуарах парламенту заявив народний депутат України Ярослав Москаленко (фракція Партії регіонів).
 • 10 Жовтень 2013
  Верховна Рада України підтримала пропозицію надання урядом державних гарантій для пролонгування терміну користування кредитними ресурсами, наданими НАК «Нафтогаз України» російським «Газпромбанком» в обсязі 2 млрд дол. Про це в кулуарах повідомив народний депутат Ярослав Москаленко.
 • 10 Жовтень 2013
  Німеччина — друга серед інвесторів, що вкладають кошти в українську промисловість. Уже майже 15 років активно діє німецько-український форум, який у жовтні отримав нового очільника — екс- перта з питань Східної Європи професора Райнера Лінднера. Під час круглого столу «Україно-німецькі відносини напередодні саміту ЄС у Вільнюсі», що відбувся 10 жовтня у Києві, Лінднер чітко зазначив — Україна має бути асоціативним членом ЄС.
 • 10 Жовтень 2013
  День вчителя цього року у вишгородській гімназії «Інтелект» розпочався з теплих привітань: школярі поздоровляли вчителів, адміністрацію і працівників нашого освітнього закладу, що дбають про світло, тепло, чистоту та харчування. А потім запросили усіх до актової зали — на святковий концерт і солодкі подарунки від нашого депутата Верховної Ради Ярослава Москаленка.
 • 10 Жовтень 2013
  До Дня працівників освіти у Вишгородській спеціалізованій школі «Сузір’я» учні початкової, основної та старшої школи підготували святковий концерт (режисер та постановник номерів — педагог-організатор Надія Дмитренко). 
 • 7 Жовтень 2013
  Партія регіонів як партія влади не змінювала своїх геополітичних настроїв та не зраджувала своїх виборців, забезпечуюючи не на словах, а на ділі умови для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Про це заявив народний депутат Ярослав Москаленко, виступаючи перед однопартійцями на відкритих зборах Київської обласної організації Партії регіонів.    
 • 2 Жовтень 2013
  2 жовтня 2013 року у будівлі Київської облдержадміністрації відбулося урочисте зібрання представників педагогічного колективу області. З професійним святом учительський корпус привітали народний депутат України Ярослав Москаленко, голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк та очільник облради Олександр Качний.
 • 30 Вересень 2013
  У с.Гаврилівка Вишгородського району Київщини відбулося урочисте відкриття дитячого садочка «Веселка». На святкову подію до села завітали народний депутат України Ярослав Москаленко, голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк, очільник Вишгородської РДА Олександр Приходько та голова райради Олександр Носаль.

Сторінки