Звіт

 • 13 Січень 2017
  У Вишгородській центральній районній лікарні відкрито оновлене хірургічне відділення. Відділення, яке відповідає усім європейським вимогам для перебування в ньому хірургічних пацієнтів, урочисто відкрили сьогодні народний депутат Ярослав Москаленко, голова Київської обласної держадміністрації Олександр Горган та представники районної влади.
 • 24 Грудень 2016
  24 грудня в Ірпені Київської області відбулося урочисте відкриття відділення Клініки реабілітації професійної патології та нетрадиційних методів лікування Військово-медичного клінічного центру професійної патології особового складу ЗСУ. Створення комплексу, профінансованого за позабюджетних кошт, стало можливим завдяки меценатам, народним депутатам із групи "Воля народу" Ярославу Москаленку та Степану Івахіву в рамках кампанії "Збережи життя солдату".
 • 21 Вересень 2016
  Верховна Рада України дозволила передавати територіальним громадам землі, визнані судом відумерлою спадщиною (майно померлого, яке не переходить до його спадкоємців). За відповідний законопроект № 3006 "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо правової долі земельних ділянок, власники яких померли" у другому читанні та в цілому проголосував 231 народний депутат.
 • 26 Серпень 2016
  123 українських героя – лише наші сучасники. Біля 600 сторінок. Сотні фотографій. Унікальний дизайн з використанням техніки 3D. Більш ніж п’ять кілограмів ваги. Це все – про енциклопедію «Ukraine. The Best. Культурний простір від А до Я».
 • 14 Липень 2016
  Верховна Рада прийняла у цілому законопроект 4450 щодо збільшення видатків на надання медичної допомоги працівникам зони відчуження за рахунок резерву коштів медичної субвенції. За відповідну ініціативу народного депутата Ярослава Москаленка проголосувало 252 парламентарії.  
 • 6 Червень 2016
  4 червня завершився I Всеукраїнський футбольний чемпіонат Ліги учасників АТО, який проводився за сприяння голови депутатської групи "Воля народу", почесного президента футбольного клубу «Діназ» Ярослава Москаленка.
 • 6 Червень 2016
  Цього літа більше, ніж 500 дітей учасників АТО пройдуть безкоштовне оздоровлення в таборі «Карпатська Стежка», що знаходиться у селищі Верховина Івано-Франківської області.  
 • 20 Травень 2016
  Верховна Рада прийняла за основу законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами за басейновим принципом, співавтором якого є голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко.
 • 27 Квітень 2016
  Щороку, до кожної Чорнобильської річниці, народний депутат України Ярослав Москаленко надає допомогу на вирішення проблемних питань Поліського району. Минулого року допомога була адресована Поліській центральній районній лікарні, а цього року депутат допоміг дитячому будинку «Пролісок» - надав  фінансову допомогу для проведення поточного ремонту у спальних кімнатах вихованців дитбудинку села Вовчків.
 • 8 Квітень 2016
  Серію інтерв’ю з народними депутатами України в рамках проекту «Відповідальні» продовжує бесіда з народним депутатом, представником мажоритарного округу №96, що в Київській області, Ярославом Москаленком.

Сторінки