ЗВЕРНЕННЯ ЯРОСЛАВА МОСКАЛЕНКА ДО ФУТБОЛЬНОЇ СПІЛЬНОТИ КИЇВЩИНИ

17 Грудень 2019

Останні днів десять були насичені футболом. Захищав честь українського парламенту в якості гравця збірної. На рівні області урочисто підбили підсумки сезону для КОФФ. Також взяв участь у завершальному в цьому році виконкомі УАФ. Ну і вишенька на торті - вчорашнє свято з нагоди перемоги української збірної U20 на чемпіонаті світу. Не можу передати словами всі ті емоції, що я відчув. 

Футбол для мене – це життя. Без пафосу. І ставши футбольним функціонером, я передусім прагнув поставити цей вид спорту на рейки не виживання, а розвитку. 

Чи вдалось нам це? Дасте відповідь Ви! Але вже зараз я готовий сказати, що пишаюсь людьми, які пішли зі мною в команді. Ми сконцентрували свої зусилля на забезпеченні якісних умов відродження обласного футболу. 

З матеріально-технічної частини. Комп’ютеризація всіх місцевих федерацій. Як мінімум це побудова 7 повнорозмірних сучасних полів, я вже не кажу про десятки малих. Незабаром відкриття офісу КОФФ – нарешті власного Дому футболу Київщини!

Розвиток дитячо-юнацького футболу і наша мета – забрати дітей з вулиць. І я думаю, що ми вже маємо результат. За останні роки кількість дитячих команд на Київщині  зросла зі 132 до 217, в  футбольних командах задіяно близько  5000 дітей. У 2019 – му році проведено чотири футбольних фестивалі, у яких взяли участь не тільки учні спеціалізованих футбольних шкіл, а й звичайні школярі. Я дякую КОДА і облраді, що за нашою ініціативою запровадили програму безкоштовного  перевезення дитячих футбольних команд. Створення школи арбітрів. 

Область може гордитися представництвом у жіночому футболі – 17 повноцінних команд. 

Футбольні клуби показують шалені результати в Прем’єр-лізі, два професійних клуби в Другій лізі, і це вже не кажучи про аматорський футбол. Впровадження правила «один гравець – одна команда».

Найбільше приємно мені, як керівнику федерації і всій нашій команді, говорячи про сезон – 2019, то це той факт, що чемпіонат в цьому році вперше в історії відбувся без жодної турнірної неявки.  

І саме тому я з нетерпінням очікую звітно-виборчу конференцію КОФФ 18 січня 2020 року. Переконаний, федерація консолідовано і виважено обире нового голову. 

Прошу всіх, хто мене підтримує, не подавати мою кандидатуру на наступну каденцію. Я не буду брати участь у цих виборах в якості кандидата. Хочу вірити, що наступний очільник КОФФ продовжить всі правильні починання, які сьогодні дали перший врожай. 

Я не йду з федерації, не гримаю дверима, а продовжую працювати як функціонер. Адже за спиною ще і ФК "Діназ", і виконком КОФФ, і виконком УАФ. 

Водночас, на мій погляд, я бачу багато перспективних кандидатів. Це і Леонід Джужик, і Олександр Нігруца, і Андрій Засуха, і Леонід П’ята, і Віталій Крупенко. У цих людях я впевнений, як в собі. Вірю в нашу Київщину футбольну ;)