"Збережи життя солдату": Ярослав Москаленко передав нову допомогу українським розвідникам на передовій

26 Листопад 2015

Народний депутат України, голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко у рамках програми адресної допомоги армії "Збережи життя солдату" відправив чергову допомогу розвідувальному підрозділу Збройних Сил, який виконує завдання на передовій у зоні АТО.

Зокрема, українським військовим було доставлено 50 комплектів британської зимової форми, автозапчастини для автотранспорту підрозділу, а також оптику з необхідними аксесуарами на суму майже 170 тисяч гривень. Саме з таким переліком необхідного звернулись розвідники до парламентарія. 

Варто відзначити, що раніше у рамках кампанії "Збережи життя солдату" Ігор Єремеєв, Ярослав Москаленко, Степан Івахів і Сергій Мартиняк передали даному підрозілу велику партію британського літнього та осіннього камуфляжу, партію кольорових тепловізорів, тепловізійних прицілів, окулярів нічного бачення, біноклів різної кратності тощо. 

"У рамках ініційованої програми «Збережи життя солдату» за 1,5 року ми разом вже надали волонтерської допомоги ЗСУ та добровольчим батальйонам на суму понад 70 млн. гривень. І програма триватиме до звільнення окупованих територій", - нещодавно заявляв Я.Москаленко.