Закон про мову обов’язково потрібно приймати – Ярослав Москаленко

22 Квітень 2019

Голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко закликає продовжувати укріплювати державницькі позиції, зокрема, шляхом прийняття закону про мову. 

“У нас на порядку денному залишається дуже важливий державницький закон про мову. Я впевнений, що вчора цей закон був би прийнятий в 300 голосів. Але вже сьогодні в парламенті стіни зашептали, що закон не на часі і вже все робиться, щоб закон не набрав потрібних для прийняття 226 голосів. Це не припустимо. Бо є фундаментальні речі для української нації. І мова – це один із постулатів”, – переконаний політик. 

Він зазначив, що проросійські сили хочуть використати зміну влади в Україні у своїх інтересах. І тому робитимуть все, аби завалити цей закон: “Не на зміну українського президента ставить Росія. Вона ставить на апатію українського суспільства, зниження його бар'єру опору і розвиток хаосу, вже некерованого ніким. Критично важливим нам всім, кому небайдужа Україна, створити систему стримувань та противаг – сильне громадянське суспільство. Поки ми, українці, боремося за країну і за державність, кожен на своєму місці – державі Україна бути!”

Парламентарій переконаний, що закон про мову обов’язково потрібно приймати: “Я закликаю всіх забути про вчорашні вибори, об’єднатись всім, і всю енергію направити на прийняття закону про державну українську мову”.   

“У цій країні, що пережила дві революції і яка переживає війну на Сході, неможливий розворот вектору знову в іншу сторону. Занадто високу ціну – 13 тисяч загиблих – заплатив український народ. І якщо таке почне відбуватися: народ і країна вистоять, а влада – ні!”, – підсумував він.