За півтора тижні Пірново отримає класне і сучасне футбольне поле - Ярослав Москаленко

5 Липень 2019

Народний депутат по 96 мажоритарному округу Ярослав Москаленко проінспектував фінальну стадію будівництва сучасного футбольного поля у с. Пірново Вишгородського району. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

"Це футбольне поле у Пірново, на якому за півтора тижні планується відкриття. Як я пообіцяв громаді, що у них буде своє класне і сучасне футбольне поле, так і сталося. Що я побачив сьогодні: фінальну стадію укладання штучного газону, нове огородження, скоро будуть невеличкі трибуни. Я в захваті. Пірнівський футбольний стадіон став одним із семи стадіонів Київщини, що увійшли до обласної програми розвитку фізкультури і спорту “Київщина спортивна”.

А тепер головне – це стало можливо не лише завдяки моїй ініціативі (вибити кошти саме на ці проекти). Це бажання і самих мешканців, і результат співпраці сільської та районної ради . Ось вам приклад активної громади, яка ефективно використовує свого народного депутата, як інструмент для реалізації своїх масштабних проектів.

Уже зараз голова сільради Сергій Книжников стоїть поряд і планує благоустрій майданчика, що межує із футбольним полем – він там бачить волейбольний майданчик. Я можу лише додати: так тримати, Пірново!

P.S. Для порівняння два фото з різницею: коли домовилися про будівництво нового стадіону і сьогодні, напередодні відкриття" - написав він.