Ярослав Москаленко закликає владу оголосити конкурс на призначення Гендиректора Чорнобильської АЕС

9 Липень 2019

Народний депутат по 96 мажоритарному округу Ярослав Москаленко звернувся до Президента Зеленського, очільника уряду Гройсмана та Міністра екології Семерака щодо необхідності призначення керівника Чорнобильської атомної електростанції. 
"Дане питання актуальне не тільки для Славутича, а й для країни в цілому, адже мова йде про стратегічно важливе для держави підприємство з підвищеною небезпекою. Після звільнення в липні 2018 року колишнього гендиректора протягом року, незважаючи на вимоги законодавства України, не був оголошений конкурс на вакантну посаду. Зате призначено вже двох виконуючих обов'язки. Наразі відведений законодавством України тримісячний термін виконуючого обов'язки добігає кінця, а питання оголошення конкурсу залишається відкритим.
До мене як до народного депутата надходять численні звернення від представників громадськості Київської області та працівників ЧАЕС з проханням звернути увагу керівництва держави на цю проблему. Ситуація викликає значне занепокоєння і в середовищі іноземних донорів, які реалізують ряд проектів на ЧАЕС.
Саме тому я направив звернення до Президента України Володимира Зеленського, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана і міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака з проханням взяти під особистий контроль питання оголошення конкурсу на призначення Генерального директора Чорнобильської АЕС", - написав Я. Москаленко на своїй сторінці у фейсбуці.