Ярослав Москаленко взяв участь в бізнес-форумі у Вишгороді

27 Червень 2012

У приміщенні Вишгородської РДА відбувся районний бізнес-форум «Працюємо заради майбутнього», участь у якому взяли бізнесмени, керівники підприємств, структурних підрозділів РДА, громадських організацій, депутати, селищний та сільські голови. Вів захід голова РДА Олександр Приходько, Серед гостей: голова КОДА Анатолій Присяжнюк, перший заступник голови КОДА Ярослав Москаленко, голова спілки підприємців Олександр Семенов та голова асоціації роботодавців Вишгородщини Юрій Колодзян.

Посадовці оприлюднили звіт щодо успішного процвітання у районі співпраці бізнесу і влади. Не забули згадати і про інвестиції, котрі останнім часом активніше надходять в область.

Під час форуму Ярослав Москаленко дав кілька цікавих практичних порад як підприємцям, так і своїм колегам. Одне з основних правил: там де є економіка, не повинна бути політика. «Я наведу вам свіжий приклад. Кажуть, що зараз усюди провладна партія, не дає іншим працювати і таке інше. Відкрили нещодавно у Нових Петрівцях хлібокомбінат. Це значні інвестиції, робочі місця, податки у місцевий бюджет… А власник цього хлібзаводу – народний обранець від БЮТ. Тепер зрозуміло чому політика і бізнес не повинні перешкоджати одне одному?», - сказав він.