Ярослав Москаленко взяв участь у святкуванні Дня захисту дітей у Бородянці

2 Червень 2012
З нагоди Дня захисту дітей у смт. Бородянка, що на Київщині, відбулися урочисті заходи «Веселковий світ дитинства». З вітальним словом перед бородівчанами виступили перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Ярослав Москаленко та радник Прем’єр-міністра України Валентина Довженко.
«Я звертаюся до Вас не як представник керівництва області, а як батько. День захисту дітей для нас, батьків – це кожен день, це наше життя. Все, що ми робимо – заради вашого щасливого дитинства», - сказав Я. Москаленко. 
Валентина Довженко: «Саме ми, дорослі і діти, разом змінимо світ і життя в нашій країні на краще. Мені би хотілося подякувати КОДА за розуміння проблем дітей і за багато конкретних справ, які вони роблять для вирішення проблем молоді. Київщина – одна із кращих в питаннях залучення інвестицій до області. Це допомагає розвивати економіку, створювати нові робочі місця, отримувати прибутки до бюджету, вирішувати проблеми і покращувати життя дітей».
Опісля Я. Москаленко та В. Довженко за сприянням компанії ПРИСТА РИСАЙКЛІНГ УКРАЇНА (Швейцарія) подарували дітям Бородянщини шкільний автобус.
Свято відкрив показовий виступ ансамблю барабанщиць Київського фінансово-екномічного коледжу Національного університету державної податкової служби України «Сузір’я».
Перед глядачами виступив народний художній колектив України, дитячий фольклорний ансамбль «Калинонька», керівники – заслужені працівники культури Таїсія та Олексій Різники. Урочиста програма була насичена виступами юних артистів, також для дітей проводили майстер-класи, ігри, конкурси, розваги, спортивні змагання і багато цікавого.
Ярослав Москаленко, а також голова Бородянської райдержадміністрації Олександр  Покотило і очільник Бородянської райради Ігор Кунець  вручили медалі та цінні подарунки чотирьом Матерям-героїням Бородянського району: Агафії Ковальчук, Клавдії Волзі, Наталії Лапанашвілі  та Поліні Гаїч. Разом з тим, можновладці також передали грамоти і коштовні заохочення обдарованим дітям, що прославили Бородянський район.