Ярослав Москаленко висловив співчуття сім'ям і близьким загиблих під час аварійної посадки літака в Бородянці

11 Червень 2012

Перший заступник голови Київської ОДА, депутат Київоблради Ярослав Москаленко висловив співчуття сім'ям і близьким загиблих під час аварійної посадки літака в Бородянці.

"З жахом дізнався новину про аварійну посадку в Бородянці. Хто винен, чому так дійсно відбулося - на ці питання відповість спеціальна комісія, що вже створена для проведення розслідування. Але навіть відповіді не повернуть до життя людей, не зможуть заглушити біль втрати в їх сім'ях", - написав він в своєму блозі.

Я.Москаленко наголосив, що нині потрібно забезпечити максимальну підтримку родичам померлих в цей складний час. "15 людей, які змогли пережити цей політ, до цих пір знаходяться в лікарні. Троє - у тяжкому стані. Молю Господа, щоб трагедія більше нікого не забрала. Я вірю в професіоналізм нашої медицини. Упевнений, лікарі зроблять все від себе залежне", - відзначив Перший заступник губератора Київщини.

Нагадаємо, 10 червня через сильний дощ та пориви вітру, при виконанні парашутних стрибків на аеродромі Бородянка (Київська область) здійснив аварійну посадку на полі літак Л-410, що належить українській школі пілотів.

На його борту перебували 16 парашутистів і два члени екіпажа. Внаслідок авіаційної події п'ять людей загинули. Постраждалих з травмами різних ступенів тяжкості госпіталізували.