Ярослав Москаленко відвідав міжнародний фестиваль «Аерошок-2012»

5 Червень 2012
Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Ярослав Москаленко відвідав міжнародний фестиваль «Аерошок-2012», що пройшов на Бородянському аеродромі. Уперше десятки пілотів з різник країн (Німеччини, США, ОАЕ, Ізраїлю, Росії, країн Прибалтики та СНД) разом з великою кількістю радіокерованих моделей, у тому числі з реактивними двигунами, були представлені на шоу такого масштабу.
 
У рамках фестивалю відбулися змагання зі спортивного пілотажу і повітроплавання, видовищні повітряні бої з моделями літаків часів Першої та Другої світових воєн, рок-н-рол вертольотів та виступ парашутистів. Я.Москаленко також оглянув виставку ретро-літаків, поспілкувався з чемпіонами світу, призерами та учасниками Чемпіонату світу і Європи.
 
Вітаючи учасників дійства, Перший заступник губернатора Київщини, відзначив, що попри несприятливу погоду свято вдалося. «Приємно , що до цим видом спорту цікавиться стільки людей. Україну знають завдяки «Мрії» та «Руслану». Але мало, хто замислюється, що проекти за схожим масштабом зароджуються в найпростіших саморобних авіамоделях», – сказав він.
 
Я. Москаленко висловив сподівання, що наступного року з’їдеться ще більше учасників, а зі свого боку пообіцяв, що організація буде ще кращою.
 
Під час фестивалю були проведені майстер–класи по авіамоделюванню для дітей. Під керівництвом досвідчених спортсменів дітлахи власноруч збирали свої перші моделі і запускали їх у небо.