Ярослав Москаленко: "Суверенна європейська Україна" підтримує позбавлення Царьова депутатства"

15 Травень 2014

Уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Ярослав Москаленко закликає негайно поставити на голосування у ВР питання про зняття депутатських повноважень із Олега Царьова. Результати голосування по цьому питанню покладуть край неправдивим заявам та політичним спекуляціям, наголосив народний депутат на свой сторінці у facebook.

Коментуючи суперечливі заяви щодо позиції та голосувань депутатської групи "Суверенна європейська Україна", Я.Москаленко наголосив, що група послідовно підтримує та буде підтримувати всі законопроекти, подані Урядом, які направлені на стабілізацію соціально-економічної ситуації в державі.

Разом з тим, за словами уповноваженого, ДГ "СЄУ" проголосує за законопроекти, які мають надважливе значення для життя держави і вимагають якнайшидшого прийняття в незалежності від того, яка політична сила виступила ініціатором законопроекту.

В той же час, підкреслив він, "Суверенна європейська Україна" відмовляється голосувати за другорядні законодавчі ініціативи у Верховній Раді, допоки не буде виконано кокретні вимоги:

"1) До порядку денного має бути внесено і підтримано законопроект №4609 "про сенсорну кнопку", який покладе край кнопкодавству. 

2) Депутати-сумісники мають перестати порушувати Конституцію. Верховна Рада не має морального права працювати до того часу, коли хоч один депутат сидить "на двох стільцях". 

3) Соціальні ініціативи депутатської групи, зокрема №4692 і №4695 щодо розморожування мінімальної пенсії та прожиткового мінімуму, мають перестати блокуватися керівництвом ВР. Ми також вимагаємо припинити практику минулої влади, коли «незручні» для керівництва Ради законпроекти, ставляться на голосування в середу та п’ятницю, коли депутати працюють лише півдня і явка депутатів у сесійній залі є найгіршою. Влада мусить бути соціально відповідальною".