Ярослав Москаленко: «Славутич – це місто, у якого вчиться вся Україна»

3 Червень 2012
Перший заступник губернатора Київщини Ярослав Москаленко взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня народження міста Славутича – «25 років під крилами Білого Ангела».
Вітаючи жителів міста, Я. Москаленко підкреслив, що хоч 25 років з погляду історії – дуже мало, але цього вистачило, щоб Славутич відбувся як місто. 
«Ми відкриваємо Програму соціально-економічного розвитку Київської області і на кожній сторінці бачимо, що місто Славутич – номер один. На першому місці Ви сьогодні і в державі. Але на цьому не потрібно зупинятися. Cьогодні прекрасна нагода для того, щоб ми всі разом зібралися, підвели підсумки і визначили плани на майбутнє», – сказав він.
Перший заступник голови КОДА вважає, що Славутич – це  особливе місто, де панує молодість і креатив. «Сьогодні для України історичний час – час реформ. Славутич нині викладає там, де вся держава вчиться», - заявив він.
Я.Москаленко відзначив роботу міської влади, що працює в унісон з місцевою громадою: «Місту пощастило з мером, а меру пощастило, що місто наймолодше, в тому числі і за віком людей, які тут проживають. З молодими людьми, з однієї сторони, набагато складніше, а з іншої – набагато простіше. Де молодь, там – креатив. Ці люди готові до інновацій та експериментів. Міському голові більшість і вдається, тому що громада так його підтримує».
За його словами, дуже важливо, щоб Славутич і надалі активно розвивався, у місті створювалися нові робочі місця.
Разом з тим, Ярослав Москаленко урочисто відкрив товариський футбольний матч до дня народження міста.