Ярослав Москаленко провів у Іванкові прийом громадян

5 Червень 2015

Народний депутат України Ярослав Москаленко провів у Іванкові прийом громадян. Виборці зверталися до обранця з низки питань, переважна більшість стосувалась матеріальної допомоги.

Зважаючи на «чорнобильську» специфіку краю, найбільше люди просили вирішити перепони у питанні придбанні медичних ліків. Разом з тим, перед Ярославом Миколайовичем підіймали й інші проблеми. Так, на прийом прийшла родина Вишняків, яка спромоглася у цей складний час організувати будинок сімейного типу. Сьогодні вони виховують одинадцятеро усиновлених дітей. До народного депутата їх привела потреба у покращенні житлових умов – своїми силами намагаються зробити ремонт. Тож Я.Москаленко пообіцяв, що особисто фінансово долучиться. І так розраховує, що за літо будинок сімейного типу вдасться повністю відремонтувати.

Також після прийому навідались до ще однієї родини, яка організувала будинок сімейного типу – до Бородуліних. Два роки тому Ярослав Миколайович знайшов можливість допомогти цій сім’ї і придбати двоповерхову оселю «під ключ».  На сьогодні вони виховують вже 13 діток. Тож парламентарій вирішив подарувати мамі родини помічную – мультиварку, а дітям солодощі.