Ярослав Москаленко пропонує провести вшанувальні заходи з нагоди 30-річчя аварії на ЧАЕС

18 Грудень 2014

Голова підкомітету ВР з чорнобильських питань, народний депутат із групи "Воля народу" Ярослав Москаленко пропонує Верховній Раді провести вшанувальні заходи з нагоди 30-тої річниці Чорнобильської катастрофи. Відповідний проект Постанови №1477 зареєстровано в українському парламенті. 

Я.Москаленко у пояснювальній записці нагадує, що 26 квітня 2016 року виповнюються 30 роковини трагедії на Чорнобильській АЕС. "Учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи  ціною свого життя і здоров’я рятували людство від згубних наслідків Чорнобильської катастрофи – катастрофи планетарного масштабу, за що заслуговують на велику вдячність та шану", - наголосив він.

Згідно з проектом Постанови, парламенту пропонується затвердити План заходів з нагоди 30-ї річниці Чорнобильної катастрофи. 

Разом з тим, міститься пропозиція рекомендувати уряду у місячний строк з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо вшанування 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи та здійснити розрахунок щодо обсягів фінансування, необхідних для реалізації плану заходів. У свою чергу, місцеві держадміністрації і органи самоврядування мають розробити та забезпечити реалізацію заходів із вшанування у 2016 році 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи.