Ярослав Москаленко: «Подвиг ветеранів має бути настільною книгою у вихованні нашої молоді»

11 Травень 2012
«Здобуваючи майбутнє для всього людства, 67 років тому наші батьки і діди знайшли сили протистояти фашистській чумі, будучи із тієї самої плоті і крові, що і ми з вами. Запорукою їхньої Перемоги став патріотизм, любов до краю», – наголосив перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації, депутат облради Ярослав Москаленко, виступаючи 9 травня у м. Буча. Громада та гості міста вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни на урочистому мітингу, приуроченому до Дня  Перемоги.
За словами першого заступника губернатора, цього року представники Київської ОДА відвідали і привітали приблизно 300 тисяч учасників Великої Вітчизняної війни. Водночас Я. Москаленко висловив жаль з приводу того, що з кожним роком ветеранів стає все менше і менше.
«У наших серцях і пам’яті завжди залишаться герої, які ціною свого життя і нелюдських випробувань здобули Перемогу для нас. Разом з тим, я часто ставлю собі запитання: а чи можемо ми, сучасна молодь, люди сьогодення, бути здатними повторити їх подвиг?» - запитав він у присутніх.
Ярослав Москаленко підкреслив, що безмежно вдячний долі за те, що має можливість святкувати цей День Перемоги з ветеранами і тими, хто особисто відчув на собі наслідки війни. 
«Живіть якомога довше. Коли ви поруч, ми зможемо краще виховати молодь завдяки вашим героїчним вчинкам. Дивлячись на вас, діти розуміють, що поряд з ними живі легенди. Будьте щасливі! Зичу Вам здоров‘я і буду просити Бога про многії і благії літа!», - побажав Я.Москаленко.  
Після мітингу у м. Бучі заступник Голови КОДА взяв участь у святкових урочистостях у с. Нові Петрівці Вишгородського району. Там він поспілкувався з ветеранами - вислухав їхні побажання і ознайомився з проблемами. Зокрема, повідомив Ярослав Москаленко, на одному з останніх засідань було вирішено питання збільшення кількості курсування громадського транспорту між Вишгородом та прилеглими селами.