Ярослав Москаленко назвав шляхи збільшення доходів державного бюджету

1 Жовтень 2018

Голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко закликав до діалогу між парламентом і Кабміном у бюджетному процесі. 

Під час виступу на погоджувальній раді народний депутат відзначив, що наступний рік буде складним для економіки країни, адже пік виплати по зовнішнім запозиченням накладає свій відбиток. «Разом з тим, ми глибоко переконані, що є над чим працювати. Ми бачимо перспективу збільшення дохідної частини бюджету за рахунок деофшоризації економіки, мінімізації нелегального імпорту, демонополізації енергетичного комплексу та інших необхідних кроків. До цього часу половина економіки на жаль лишається в тіні, тому саме в цьому напрямі потрібно працювати», — переконаний він.

За словами Ярослава Москаленка, у проекті бюджету на наступний рік передбачено достатнє фінансування безпеки і оборони, продовження основних реформ, рекордні видатки на дорожню інфраструктуру. «Загальні цифри викликають схвалення, але є і запитання, – говорить він. – Ми вважаємо недостатньо обґрунтованим зменшення медичної субвенції на 2,2 млрд грн. Так само є питання до обсягів фінансування субсидій. Запропонованих 55 мільярдів може не вистачити. Також маємо констатувати, що збільшується фінансування дефіциту Пенсійного фонду на понад 27 мільярдів гривень попри те, що уряд взяв за мету досягти бездефіцитність фонду».