Ярослав Москаленко: Люди дали новому Президенту повний карт-бланш на зміни

20 Травень 2019

Голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко називає прогнозованим і логічним рішення Президента Володимира Зеленського щодо проведення дострокових парламентських виборів. Тим паче, що у своєму виступі новий Глава держави дав зрозуміти, що з чинним урядом та парламентом працювати не буде. 

«Інавгураційна промова нового Президента Зеленського мало кого могла лишити байдужим. Треба віддати йому належне – він говорив те, що хотіли почути люди. І врешті зробив свій перший політичний крок, якого від нього чекало суспільство», – зазначив він на своїй сторінці Фейсбук. 

«Новий Президент показав, що не бажає провадити свою політику у співпраці з чинним урядом та нинішнім складом парламенту. Нічого в цьому дивного немає, адже соціологія невблаганна, а рівень підтримки виконавчої та законодавчої гілок влади не піднімається вище рівня статистичної похибки. Найкращою можливістю для перезавантаження є вибори, як не крути», – вважає політик.

Тож парламентарій не виключає, що найближчі два місяці можуть бути найрезультативнішими у роботі Верховної Ради. А можливо, навпаки. Прийняття рішень залежатиме від політичної волі і суспільного тиску. За будь-яких обставин влада має працювати, не влаштовуючи політичної кризи.

«Люди дали новому президенту повний карт-бланш на зміни. Тому ці зміни мають відбутись якнайшвидше і водночас зберегти надбання Революції гідності. Після виборів потрібно швидко сформувати коаліцію, обрати уряд і налаштувати нормальну роботу, уникнувши політичної кризи. Влада має працювати на народ і ніяк інакше. Тим паче держава не має часу на розгойдування, адже зворотній відлік вже пішов», – підкреслив Ярослав Москаленко.