Ярослав Москаленко із робочим візитом перебуває у Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку

13 Лютий 2017

Голова депутатської групи "Воля народу", член екологічного Комітету ВР Ярослав Москаленко бере участь у парламентських слуханнях на тему "Синій світ: Збереження океанів, захист планети, забезпечення благополуччя людини в рамках Порядку денного - 2030", що відбувається у Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, США.

Мета парламентських слухань - сприяти підготовчому процесу в організації проведення Конференції стосовно океану 5-9 червня 2017 року. 

Океан - це життєво важлива екосистема для сталого розвитку людства. Він ніколи не був таким вразливим, як сьогодні, через надмірну експлуатацію з боку людини. Океани та моря забезпечують харчування, робочі місця та засоби існування для сотень мільйонів людей по всьому світу. Ринкова вартість морських та прибережних ресурсів та індустрій оцінюється у 3 трильйони доларів США на рік, або близько 5% світового ВВП.

У зв'язку з цим, на слуханнях будуть озвучені доповіді провідних експертів у даній області та напрацьовані основні рекомендації, які допоможуть відновити здоров'я океану.