Ярослав Москаленко хоче домогтися державного фінансування реконструкції дитячого садка у Лебедівці

2 Липень 2019

Народний депутат по 96 мажоритарному округу Ярослав Москаленко оглянув будівлю дитячого садка в с. Лебедівка Вишгородського району, яка вимагає реконструкції. Про це політик повідомив у мережі фейсбук.

"Ситуація з садочком у Лебедівці має таку ж історію, як і багато населених пунктів Київщини, коли в певний період історії нашої держави чимало будівель, в тому числі й дошкільних навчальних закладів, розпродувалися. Зараз село має потребу в дитячому закладі, тому моє завдання – всебічна підтримка і допомога у вирішенні цього питання. 
Успішний приклад, де коштом громади вдалося повернути приміщення з приватних рук у комунальну власність, маємо в селі Дружня Бородянського району. Сьогодні об‘єкт вдається доводити до ладу завдяки об‘єднаним зусиллям благодійників та громади. Моя участь в цьому процесі полягала у пошуку коштів. В результаті, на реконструкцію дитячого садка Уряд їх виділив в повному обсязі – понад 8,5 млн грн з держбюджету та ще 1,06 млн грн було виділено з місцевого.
У Лебедівці аналогічна ситуація – громада віднайшла в районному бюджеті 4,5 млн грн і викупила будівлю у власника. Попри, на перший погляд, задовільний стан приміщення, садок все ж потребує масштабної реконструкції. Також необхідний відповідний благоустрій великої території навколо будівлі. Все це потребує серйозних фінансових вливань, а у лебедівської громади гроші є лише на виготовлення ПКД та експертизу. Тому я взяв на себе зобов’язання віднайти підтримку державного фінансування об’єкта та домогтися співфінансування з обласного і районного бюджетів.
Сподіваюся, наступного року ми зможемо реалізувати цей план, аби лебедівська малеча отримувала якісну дошкільну освіту в найкращих умовах", - написав Я. Москаленко.