Вишгород повинен стати зразковим спортивним містом України - Ярослав Москаленко

30 Червень 2019

У Вишгороді відбулося відкриття нового футбольного поля стадіону "Енергетик". Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив народний депутат по 96 мажоритарному округу Ярослав Москаленко.

"Сьогодні один із тих днів, коли можна сказати, що здійснюються мрії — футбольне поле готове приймати команди! А поруч із ним - майданчик для баскетболістів. 
Зі зверненням щодо оновлення тренувального поля до мене близько року тому звернувся Вишгородський міський голова Олексій Момот та жителі міста. Я із задоволенням підхопив спортивну ініціативу вишгородців і, як результат нашої спільної роботи - відкриття спортивного об’єкту, який відремонтовано відповідно до європейських стандартів. Поле оснащено штучним покриттям Італійського виробництва, що має високий термін експлуатації. 
Ще в цьому році ми обов‘язково відкриємо стадіон на території СШ «Сузір‘я».
І, сподіваюся, що вже за рік ми зберемося на відкриття масштабно оновленого міського спортивного стадіону «Енергетик». На сьогодні вже розроблено проект і експертиза багатофункціонального спортивного комплексу. Реконструкція стадіону — це лише початок розвитку спортивної галузі у місті. Вишгород має надпотужний потенціал і тому він по праву повинен стати зразковим спортивним містом України.
P.S. Дякую Збірній України серед ветеранів за чудову гру!", - написав Ярослав Москаленко.