Верховна Рада має забезпечити якісну організацію виборів – Ярослав Москаленко

3 Червень 2019

Народний депутат, голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко пропонує включити до порядку денного і прийняти законопроект про публічні закупівлі, аби забезпечити якісну організацію проведення дострокових парламентських виборів. На цьому він наголосив під час Погоджувальної ради.

“Дострокові вибори в парламент – це факт. Наше завдання з вами максимально конструктивно відпрацювати і забезпечити якісну організацію волевиявлення. Треба вміти йти з честю. Бо інакше – це розгойдування країни”, – вважає політик.

На його переконання, для реалізації цієї ініціативи не вистачає волі парламенту. “Ми два тижні підряд закликаємо – почуйте ЦВК, давайте приймемо зміни до закону про державні закупівлі. Інакше буде зрив через терміни. Президент вніс у Верховну Раду ще півтора тижні тому законопроект 10317, який вирішує цю проблему. Я так розумію, що команда президента буде наполягати на його розгляді, як першочергового. Уряд уже підтвердив, що готовий підтримати виведення ЦВК з-під дії закону «Про публічні закупівлі» тимчасово, не зважаючи, що така практика суперечить відповідним директивам ЄС. Тож справа лише за нами – парламентом”. 

Тож, за словами Ярослава Москаленка, “Воля народу” пропонує включити президентський проект до порядку денного і прийняти його. 

“Пропозиція нашої групи: завтра ставимо президентський проект на включення до порядку денного сесії, далі максимум у четвер голосуємо за основу та в цілому. Це абсолютно технічна ініціатива, яку потрібно прийняти і дати можливість якісно провести дострокові вибори. Це і є конструктивна робота”, – заявив парламентарій.