Вдаримо «Галлопером» по військовому бездоріжжю

18 Травень 2015

Днями автопарк Добровольчого українського корпусу «Правого сектору» поповнився ще одним таким необхідним на фронті джипом – «Хюндаєм-галлопером». Приймали «залізного коня» у Димері Олег Короташ, керівник Департаменту матеріально-технічного забезпечення, та Костянтин Ковальов, директор СТО «Правого сектору».

«Транспорт та пальне – це те, чого постійно не вистачає на передовій, – розповідає Олег Короташ, – адже мобільні групи весь час пересуваються, тож машини ламаються, підриваються або, як ми кажемо, гинуть… Цей автомобіль – подарунок істинного патріота Ярослава Миколайовича Москаленка. У нас з ним давня співпраця – він допомагає нашій організації у придбані автозапчастин. А якось я звернувся до нього як до народного депутата посприяти у придбанні автомобіля. І от сьогодні отримали цього зеленого красеня. Від імені всіх наших бійців передаю йому величезне «Дя-ку-ю!».

Поки ми розмовляли, Костянтин Ковальов швиденько провів тест-драйв, зазирнув під капот, повісив номерні знаки і вирішив: «Ще контрольний огляд на нашій власній станції і відправимо машину хлопцям». А потім мрійливо додав: «Нам би ще фуру… Навіщо? Знаєте, скільки металобрухту можна і потрібно забрати звідти!».

До речі, на фронт підходять не всі авто – лише пікапи і рамні джипи, що працюють на дизелі. Тому що, чим швидше їде автомобіль по бездоріжжю, тим більше шансів у його пасажирів вижити. Тривалість життя самих машини в умовах війни не передбачувана – від кількох днів до кількох місяців. 

Ольга Авраменко