В Ірпені розпочався український діаспорний Мундіаль

10 Вересень 2019

В Ірпені на стадіоні «Чемпіон» урочисто відкрився VІІI Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд. У символічному параді на футбольному полі взяли участь команди з Канади, Франції, Данії, Ізраїлю і два спортивні колективи з Польщі – з міст Кракова і Любліна. У складі цих збірних також представлені українці зі США, Греції, Угорщини, Швеції та Молдови.

Учасників змагань привітали голова Київської обласної федерації футболу Ярослав Москаленко, голова оргкомітету чемпіонату Ігор Бокій, міський голова Вишгорода Олексій Момот, в. о. Ірпінського міського голови Анастасія Попсуй, голова Інвестиційної ради Ірпінського регіону Володимир Карплюк, начальник відділу фізвиховання різних верств населення Міністерства культури, молоді та спорту України Олена Гавриленко, голова відділеня Національного олімпійського комітету в Київській області Ігор Малинський.  

"Емоції переповнюють! Чемпіонат є по суті унікальним, так як він об‘єднує всю українську спільноту світу саме тут, на нашій рідній Київщині", - відзначив Ярослав Москаленко.

Капітани команд підняли над стадіоном прапор України.

Ігри турніру пройдуть у м. Вишгород, Ірпені і в с. Лютіж Вишгородського району. У програмі змагань, окрім футболу, відбудеться також діаспорна Спартакіада.