У Вишгороді – земельний скандал

19 Травень 2014

Народний депутат Ярослав Москаленко закликає провести у Вишгороді громадські слухання через незаконну роздачу землі забудовникам у місті. 

У Вишгороді склалась критична ситуація із неправомірним виділенням землі під багатоповерхові забудови. 

Парламентарій повідомив, що отримав низку звернень від громадян, в яких вишгородці висловлювали занепокоєння даною ситуацією. Резонанс викликало, зокрема, виділення землі під багатоповерхівки навколо Центру дитячої творчості "Дивосвіт", вздовж Набережної, на прибудинкових територіях і дитячих майданчиках тощо.

"Ми називаємо Вишгород містом комфортного життя. А комфортне життя - це жити і вільно дихати, а не залити все в бетон", - сказав Я.Москаленко.

Разом з тим, зауважив політик, відповідний стан справ склався всупереч позиції територіальної громади та міської влади. Землі виділялися переважно через судові рішення без жодного погодження з профільними установами, повідомив він.

Нагадаємо, у п’ятницю, у зв'язку із ситуацією, Ярослав Москаленко виступив на засіданні міськради та ініціював проведення громадських слухань по усіх резонансних об'єктах із залученням фахівців. "Також я готую всі документи, щоб питання розглянути на найвищому рівні в органах прокуратури та Верховній Раді", - заявив політик.

За його словами, нові багатоповерхові забудови сьогодні не підуть на користь місту через дефіцит дитячих садків, шкіл, ліжкомісць у районній лікарні та надмірне навантаження на каналізацію. "Але забудовників це не цікавить. Треба побудувати, заробити копійку і піти", - підкреслив він.

"Будувати потрібно з розумом. Я не проти, щоб будувались багатоповерхівки, але щоб вони будувались там, де іншим не заважають жити. І щоб люди, які заїдуть у ці багатоповерхівки - теж могли жити", - сказав Я.Москаленко.