У Вишгороді вручили сертифікати першим випускникам за програмою ІТ «WinnerOS»

7 Квітень 2016

7 квітня у Вишгороді в приміщенні центру творчості «Дивосвіт» відбулася довгоочікувана подія. Вручали сертифікати першим випускникам форуму «Fundament Skills» за програмою ІТ «WinnerOS». Повне фінансування проекту, оплату тренерів взяв на себе меценат і політик Ярослав Москаленко.

 На презентацію були запрошені старшокласники районних шкіл. IT-сфера є однією з галузей, що найбільш швидко розвивається в світі і безумовним лідером по затребуваності фахівців в Україні. На попит IT-фахівців навіть не вплинула нестабільна військово-політична ситуація. Незважаючи на те, що число вакансій на ринку праці зменшилося, в IT-галузі цього не сталося. Попит на них тільки зростав. За оцінками міжнародних фахівців, цього року діапазон спеціальностей досить широкий - від розробки мобільних додатків до технічного обслуговування веб-сайтів та їх інформаційного захисту. В Україні IT має великий потенціал розвитку і може стати однією з найбільш прибуткових галузей для економіки країни, створюючи нові робочі місця і залучаючи іноземні інвестиції в Україну. Голова райдержадміністрації Олександр Горган зауважив, що універсальна формула успіху для кожного – це знати, що робити і робити це добре. А ІТ галузь – це саме той напрямок, який має колосальний попит, тому люди що працюють з інформацією завжди будуть потрібні на ринку праці. Також на заході був присутній голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, який привітав випускників програми і побажав їм перспективного майбутнього.

Тричі на тиждень через інтернет дистанційно, так звані студенти дивилися вебінари (аналог семінарів), як програмувати. Відео уроки тривали близько 6 місяців (в день потрібно було приділяти 4 години часу). 
Також вітав випускників та присутніх школярів співзасновник і керівник компанії ІТ «WinnerOS» Андрій Півоваров: «Ще пів року тому, навіть не вірилося, що все вдасться настільки добре. Деякі люди вже навіть працевлаштувалися завдяки цій програмі. Україна – це нація ІТ-шників, тому ми повинні постійно розвиватися у цьому напрямку. Місія GoIT – створити кожному свою історію успіху».

Та випускникам не лише вручали сертифікати. Несподіванкою для всіх стало те, що кожного учасника програми закріплено за школами Вишгородського району, і кожен з них приїжджатиме до навчальних закладів, щоб поділитися своєю історією успіху в ІТ-сфері, тим самим мотивуючи учнів не сидіти годинами у соціальних мережах, а розвиватися і впевнено йти до своїх цілей.