У Сукачах відкрили недільну школу і сучасний спортивний майданчик

20 Листопад 2014

Цьогорічний день села у Сукачах Іванківського району особливо запам'ятається його жителям. Адже на храмове свято тут було освячено недільну школу і відкрито сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям.

У народі це свято називають просто – Кузьма. Цей день – святих мучеників і безсеребреників Косьми і Даміана – у Сукачах здавна є храмовим. Отож у місцевому Божому Храмі традиційно проводиться святкове богослужіння. Разом з тим, відбулася справді нерядова подія – освячення і відкриття при Божому Храмі недільної школи для місцевих дітей і трапезної, на другому поверсі якої буде найближчим часом обладнано ще й 4­кімнатний готель для приїжджих прихожан.

На запрошення настоятеля церкви, благочинного Іванківського району  о. Миколая для участі в цих заходах прибули архієпископ Бородянський владика Варсонофій з почтом, священики з різних населених пунктів району на чолі з благочинним Поліського району о. Іоанном, благодійники, за кошти і з допомогою яких споруджено недільну школу, віруючі з райцентру та деяких навколишніх сіл. Владика Варсонофій та о. Миколай після святкової служби нагородили найактивніших жертводавців­меценатів церковними орденами і Грамотами. Серед них – народний депутат України Ярослав Москаленко, чий вклад у новобудову був найзначнішим.

Та на цьому свято в селі не закінчилось. Його учасниками стали й учні та вчителі місцевої школи. На шкільному стадіоні здали «під ключ» сучасний спортивний майданчик зі штучним газоном, зведений за кошти та іншої допомоги Ярослава Москаленка. Тут юні й дорослі спортсмени відтепер матимуть змогу тренуватися або просто грати в баскетбол, волейбол, теніс і міні­футбол.

Стрічку, відкриваючи цей спортивний об’єкт, перерізав Я.Москаленко разом з двома дошкільнятами-мешканцями села. А єпископ Варсонофій освятив його і всіх присутніх, і висловив упевненість, що цей майданчик постійно буде потрібний, передусім – підростаючому поколінню сукачівців.

Сільський голова П.І. Коноваленко, у свою чергу, нагородив Подякою сільради Я. Москаленка: без його допомоги школа мріяла б про такий потрібний їй «царський» подарунок ще довго...

За матеріалами газети "Трибуна праці"