«Стадіон у нас такий, що мабуть позаздрить і Андрій Шевченко»

15 Жовтень 2014

Галина Василівна Губиш - знана на Іванківщині людина. Вже тривалий час вона є директором у Іванківській загальноосвітній школі №2. Під її чуйним керівництвом навчальний заклад із року в рік стає все кращим. Про свої погляди на майбутні вибори до Верховної Ради пані Галина поділилася із нами.

Галино Василівно, по вашому 96 округу балотується 50 кандидатів до Верховної Ради. Розкажіть, хто з них, на Вашу думку, може зробити щось вагоме для Іванківського району, для школи №2?

У нас кандидатів у депутати завжди було дуже багато, які балотувалися на нашому окрузі, але єдиний Ярослав Москаленко проникся проблемами дітей, батьків. Тому що наша школа стара, капітальний ремонт робили дуже давно. Ярослав Москаленко був у нас у школі, побачив ці проблеми і за три літні місяці здійснено капітальний ремонт будівлі та збудовано новий стадіон.

Зараз після ремонту у нас зроблений і спортзал, і їдальня. Стадіон у нас такий, що мабуть би і Андрій Шевченко позаздрив, що в нього в дитинстві не було такого. Ми дуже вдячні Ярославу Миколайовичу за допомогу нашому району і нашій школі.

Одним з основних напрямків роботи школи є збереження здоров’я дітей: школа є базовою із впровадження превентивної освіти. Тут діють програми: «Школа проти СНІДу», «Маршрут безпеки», навчання основам здоров’я через тренінгові методики.

Цього року школу відзначено відзнакою Київської ОДА за впровадження європейських стандартів превентивної освіти.

Міні-футбольне поле стало не лише окрасою шкільного подвір’я, місцем тренувань і активного відпочинку молоді мікрорайону, а й стартовим майданчиком для багатьох хлопчаків школи. Вже кілька років різновікові команди нашої школи з футболи міцно утримують лідерство в нашому районі, є учасниками обласних змагань.

А які проблеми в школі та місті ще потрібно буде вирішити?

Питання є: і нові комп’ютери треба, і радіовузол треба, і у нас є старе приміщення – там треба стелю робити. Ви розумієте: школа не має своїх коштів, і все доводиться робити за рахунок батьків, або шукаємо, звісно, спонсорів. Ви ж знаєте як: там зламавсь кран, там побилось вікно, там ще щось…

Якщо казати про проблеми Іванкова в цілому – то передусім йдеться про проблему з житлом. І проблеми освітньої галузі – як директор школи вам скажу – ще не такі, як проблеми у нас у медицині. Сьогодні не вистачає лікарів-вузьких спеціалістів - лора, окуліста... Ось яка в нас на сьогодні стоїть проблема.

Багато чого район не може зробити своїми силами, не має змоги. Ну і газифікація, багато питань по газифікації. Ярослав Миколайович у нас по селах їздив і багато питань такого роду закривав. Допомагав і церквам, і капличку, знаю, відкрив. Наші хлопці, які воюють в зоні АТО, допомогу отримали. Багато питань вирішив Москаленко. В нас іще таких ефективних депутатів не було.

Добре, що є люди, які можуть підтримати. Коли суттєво покращилося внутрішнє оздоблення приміщення, школа стає більш привабливою, більше дітей і батьків з Іванкова й навколишніх сіл надають перевагу саме нашій школі. Відчуваючи підтримку хочеться працювати. Минулого навчального року у всеукраїнських учнівських олімпіадах на районному етапі честь школи захищали 133 учнів. Із них 55 стали призерами другого етапу Малої академії наук.

До речі, що ви знаєте про кампанію «Збережи життя солдату», ініційовану Ярославом Москаленком?

В нашій школі є дитина, в якої батько воює в зоні АТО. Оскільки цього року було мало путівок – ми саме цю дитину відправили на оздоровлення. Я знаю про те, що Ярослав Миколайович дуже дбає: і бронежилети купляв, і допомогу надавав – так що це те, що я знаю, що таке робилося.

Тобто, з тим, кому віддати свій голос на найближчих виборах ви вже визначилися?

Стовідсотково! Навіть не може бути мови, ми всі будемо голосувати за Ярослава Москаленка: і моя родина, і друзі. Треба працювати над тим, щоб такі, як він, були у парламенті.

 

Інтерв’ю взяв Валерій Хорошенко