Ремонтні роботи окружної дороги в районі Бородянки будуть завершені до 1 червня цього року

3 Травень 2012

На ремонт та будівництво доріг в Бородянському районі уже виділено 5 млн. гривень з державного бюджету. Про це повідомив перший заступник голови Київської облдержадміністрації, куратор району Ярослав Москаленко після розширеної наради за участю районного керівництва.


«5 млн. гривень уже виділено і профінансовано ремонт доріг у вашому районі. У тому числі, кошти пішли і на будівництво повністю нової дороги у селищі Бородянка довжиною в 1,6 км. Гроші виділяються. Тому будівництво має бути завершене за графіком», -  підкреслив Я. Москаленко.


Водночас, голова Бородянської РДА Олександр Покотило запевнив першого заступника губернатора, що будівництво розпочато, підготовчі роботи виконані.


«Щебінь висипаний і ось буквально на наступному тижні приступаємо до асфальтування Згідно з обласною програмою у низці населених пунктів за рахунок бюджетних коштів - державних, обласних - йдуть ремонтні роботи», -  відзвітував О. Покотило.


Окрім того, залучена підрядна організація ТОВ «Азеркорпу - Аутобан» та «Агрошляхбудсервіс» по ремонту і будівництву окружної дороги. Передбачається, що ремонтні роботи будуть завершені до 1 червня.  Завдяки будівництву дороги було створено 215 нових робочих місць.


«За сприяння Я. Москаленка, - підкреслив О. Покотило, -  розпочнеться будівництво ще двох інвестиційних проектів - супермаркетів (один у Бородянці, інший у Немішаєві) та нафтопереробного заводу. Завдяки цьому на Бородянщині з’явиться ще додаткових 150 робочих місць».