Оновлений дитячий садок у Пірново буде - Ярослав Москаленко

5 Липень 2019

Народний депутат по 96 мажоритарному округу Ярослав Москаленко провів зустріч із громадою с. Пірново Вишгородського району.

"Зустріч з мешканцями Пірново пройшла під знаком освіти. Люди чудово розуміють, що я не можу підвищити зарплату освітянам, вирішити кадровий дефіцит, вилучити застарілі предмети з програми та ін. І я так само не розумію, як помічник вихователя із зарплатою 2800 грн повинна проходити раз на півроку медогляд за свої власні 600 грн?! І таких колізій багато. Вчителі та вихователі визнають, що з одного боку є позитивні зрушення у реформі освіти, але з іншого – в село нові кадри не приїзджають, бо нема гідних умов для працівників освіти. Фахівці з потенціалом тікають. Так неможна.

Спортивні споруди, школи, дитячі садки є пріоритетними у моїй роботі, і покинути на півдорозі розпочаті об’єкти не можу. Серед них – школа у Хотянівці, два садочки у Вишгороді та один у Козаровичах. Тож звісно, підняли затяжну тему нового корпусу Пірнівського садочка, з фінансуванням якого вийшло непорозуміння. На цей час питання виправили і на найближчій сесії кошти все ж таки будуть направлені на подальше будівництво. Все це потрібно довести до кінця. Я так звик. Мене до Верховної Ради делегували люди – і звітувати мені перед ними. Отже, оновлений дитячий садок у Пірново буде", - заявив Я. Москаленко на своїй сторінці у фейсбуці.