Новорічний рейс доставляє цукерки і гарний настрій Київщиною

27 Грудень 2015

Цього тижня Вишгород був епіцентром передсвяткової метушні – звідти відвантажували машини наповнені солодкими пакунками, які рушили до тисяч дітей Вишгородщини, Іванківщини, Полісся, Бучі, Славутича та Бородянського району. 

Як відомо, безпрограшний варіант подарунка для дитини – це солодощі. Так традиційними наборами цукерок народний депутат Ярослав Москаленко привітав малюків Київщини та сім’ї воїнів АТО.

Три дні біля складу, до самої стелі забитого солодощами та шампанським, шикувалися у чергу автомобілі, аби завантажити подарунки. До речі, у середині приміщення витав запаморочливий запах шоколаду та ванілі. 

- Ми обрали на свій смак, сподіваємося, найсмачніші цукерки, - каже Ірина Македон, яка відповідає за доставку вантажу. – Кожну дитину привітаємо солодким подарунком. Сім’ї воїнів АТО отримають окремий набір: цукерки, шампанське та листівку. Вантажити цукерки так приємно! У нас тут конвеєр, але настрій святковий. 

Та й справді тільки-но від’їхав автомобіль на Іванків та Полісся, а на черзі вже машина надіслана вишгородським дитсадком «Чебурашка». Завідуюча дитсадка Людмила Шишкіна не приховує радості:

- Ви і не уявляєте, як це приємно для малечі отримувати подарунки. Це буде ще один до їхньої передноворічної колекції. Оскільки святкові вистави у нас вже відбулися, ми роздамо подарунки дітям до кінця тижня. І звісно, розповімо, хто привітав їх! Це так важливо, коли у наші нелегкі часи людина має змогу і дарує свято іншим. Тим паче дітям! Адже разом із цукеркою автоматично дарується гарний святковий настрій і нам, дорослим!

Тож таким чином десять тисяч малюків отримали новорічні привітання від Ярослава Москаленка. А двом тисячам сім’ям воїнів АТО нагадали, що про них не забувають.