Маємо добитися того, щоб громадяни отримали належне - Ярослав Москаленко в Бучі

4 Липень 2019

Народний депутат по 96-му мажоритарному округу Ярослав Москаленко провів у Бучі зустріч з представниками чорнобильських організацій, афганців та воїнів АТО. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

"Сьогоднішня зустріч з представниками чорнобильських організацій, афганців та воїнів АТО у Бучі вкотре продемонструвала, наскільки слабкою є державна підтримка у цьому секторі. На жаль.

За реалізацію своїх прав громадяни мають боротися. У людей є серйозні питання до чорнобильських програм. Незадовільна підтримка ветеранів АТО та їх сімей, особливо у частині психологічної реабілітації, гострою лишається тема соцзахисту воїнів-інтернаціоналістів. Тобто, багато скарг на політику виконавчої влади. 

Я розумію, наскільки соціальна тема для нашої країна складна. З одного боку борги МВФ, з іншого – реальні люди, яким допомога потрібна була ще на вчора. Медицина, житло, земля, реалібітація, пільги – ці питання мають вирішуватися на державному рівні, у тому числі новоствореним Міністерством у справах ветеранів. Свій внесок меценати, волонтери та спонсори вже зробили (і продовжують робити). 

Проблема у всіх носить спільний характер – держава, на жаль, швидко втомлюється від цих людей, а наше завдання – довбати всіх міністрів, місцеве управління і добитися того, щоб громадяни отримали належне", - відзначив Я. Москаленко.