День Футболу

11 Грудень 2011

В усьому світі в суботу 10 грудня відзначали Всесвітній день футболу. У Новопетрывцях у будинку культури в цей день відбулося нагородження та привітання футбольної команди «Межигір’я»  з здобуттям перемог в чемпіонатах вищої та першої ліг Вишгородського району та першої ліги міста Києва.


Привітати нашу команду приїхали перший заступник голови Київської облдержадміністрації Москаленко Ярослав Миколайович, голова Вишгородської райдержадміністрації Приходько Олександр Олексійович, голова Вишгородської районної ради Носаль Олександр Юрійович, голова федерації футболу Вишгородського району Король Микола Олександрович та ветерани ФК «Динамо» Київ – Віктор Леоненко та Олександр Радченко.


Святкову церемонію проводили директор будинку культури Аліна Власенко та директор футбольного клубу «Межигір’я» Роман Буковський.


На початку програми на сцені виступили вихованці будинку культури.


Всього на заході були присутніми близько 200 чоловік – окрім названих гостей, це сільський голова Старенький Радіон Миколайович, засновник та спонсор команди Гальчук Анатолій Павлович, футболісти та тренери клубу, їх сім’ї, а також вболівальники, які протягом сезону підтримували команду, депутати та члени виконкому сільської ради, батьки вихованців будинку культури та інші.


Золоті нагороди отримали 48 гравців, а також тренери та їх помічники. Нагороди найкращих в цьогорічному чемпіонаті Вишгородського району з футболу отримали: тренер нашої команди Сивашенко Валерій Олексійович, найкращим півзахисником чемпіонату визнано Олексія Чернишова, найкращим сільським головою, що підтримує команду свого села визнано нашого голову Старенького Радіона Миколайовича, найкращим меценатом футболу визнано  Гальчука Анатолія Павловича.


Директор команди Буковський Роман Володимирович вручив Подяки від клубу найактивнішим вболівальникам.


Кожен присутній отримав свіжий випуск журналу «ФК «Межигір’я» золотий сезон 2011», випущений сільською радою спільно з ФК «Межигір’я», в якому описано весь цьогорічний футбольний сезон для нашої команди, статистика та результати всіх офіційних матчів Межигір’я.


Також на святі було нагороджено нашого односельчанина Станішевського Олександра, який неодноразово перемагав у різноманітних змаганнях з бойового самбо, а нещодавно став срібним призером Кубка України у цьому виді спорту.