Інтерв'ю

 • 8 Квітень 2016
  Серію інтерв’ю з народними депутатами України в рамках проекту «Відповідальні» продовжує бесіда з народним депутатом, представником мажоритарного округу №96, що в Київській області, Ярославом Москаленком.
 • 22 Червень 2015
  Редакція «БВ» започатковує нову рубрику. В ній ми будемо аналізувати і контролювати роботу усіх гілок влади. У ВР цього скликання таким представником Бородянщини є Ярослав Москаленко.
 • 7 Березень 2014
  Після того, як стало очевидно, що влада Віктора Януковича котиться в безодню, народні депутати "пачками" почали залишати фракцію Партії регіонів. Сьогодні екс-"регіонали" не на жарт схвильовані і, можна сказати, навіть налякані ситуацією, яка склалася в країні. Більше того, багато вчорашніх завзятих прихильників політики екс-президента тепер звинувачують себе за те, що були занадто довірливі і йшли на поводу у жадібної влади. Про свою політичну помилку, страхи, підлість Януковича і приреченість Путіна розповів Gazeta.ua Ярослав Москаленко.
 • 7 Березень 2014
  Представника 96 виборчого округу розпитувала Христина РУЗАМ.  — Яким бачите вихід із ситуації? Які політичні сили у цьому напрямку підтримуєте, з ким співпрацюєте? — Ситуація непроста. І ми вже не можемо говорити лише про Крим. Російські війська активно підходять по всьому периметру українсько-російського кордону. Ми оцінюємо це як зовнішню свідому провокацію проти української держави і українського народу.